Sponsored by :


September 15, 2019

Ereprijs Guido Heirman Stekene (O) – 1.15 A – 67 deeln – 93 km – gem 38,38 km/u – 7 DNF

29ste Troch Tiana – 39ste Dhont Glacia – 48ste Morgan Savannah
September 15, 2019

Nieuwerkerken – Aalst (O) derny spektakel – 12 deeln – 32,5 km – gem 40,37 km/u

6de Croket Gilke
September 14, 2019

Munte (O) 1.12 A – 79 deeln – 122,4 km – gem 45,96 km/u – 14 DNF

DNF Van Hoyweghen Jens
September 13, 2019

Lotto Belgium Tour 2.1 UCI – Geraardsbergen (O) rit 4 – 104 deeln – 85,9 km – gem 39,11 km/u – 27 DNF

16de Waldis Andrea op 20″ – 37ste Armee Nele op 4’59” – 70ste Croket Gilke op 8’23” – DNF Schmidt Trine – DNF Seitz Aline – […]
September 12, 2019

Lotto Belgium Tour 2.1 UCI – 3de rit – Willebroek (A) – 108 deeln – 129 km – gem 39,55 km/u – 4 DNF

19de Waldis Andrea – 34ste Seitz Aline op 5″ – 45ste Armee Nele op 5″ – 88ste Croket Gilke op 20″ – 90ste Schmidt Trine op […]
September 11, 2019

St Pauwels (O) 1.12B – 111 deeln – 111,1 km – gem 45,24 km/u – 30 DNF

47ste Van Hoyweghen Jens – 52ste Van Laer Jan
September 11, 2019

Lotto Belgium Tour 2.1 UCI – Moorslede (W) rit 2 – 125 deeln – 115 km – gem 37,78 km/u – 17 DNF

16de Waldis Andrea op 2’54” – 27ste Armee Nele op 2’54” – 29ste Seitz Aline op 2’54” – 60ste Schmidt Trine op 3″05″ – 76ste Croket […]
September 10, 2019

Lotto Belgium Tour – Mettet (Na) proloog – 125 deeln – 5 km – gem 44,11 km/u winnaar 6’48” – 0 DNF

39ste Armee Nele op 37″ – 49ste Waldis Andrea op 41″ – 73ste Schmidt Trine op 51″ – 78ste Croket Gilke op 55″ – 83ste Seitz […]
September 8, 2019

Kontich (A) 1.16 dames J – 26 deeln – 59,2 km – gem 35,08 km/u – 2 DNF

9de Gyssels Fien
September 8, 2019

Merelbeke (O) 1.12 B – 87 deeln – 120 km – gem 46,48 km/u – 23 DNF

50ste Van Hoyweghen Jens
September 7, 2019

Berlare (O) 1.12 A – 100 deeln – 126 km – gem 46,50 km/u – 20 DNF

DNF Van Hoyweghen Jens
September 7, 2019

Heuvelland Classic – Kemmel (W) 1.13 U 23 – IC 2 – 86 deeln – 127,6 km – gem 42,06 km/u – 32 DNF

DNF Van Laer Jan (individueel)
September 7, 2019

GP Gemeente Kallo (O) 1.15 A dames – 58 deeln – 92,4 km – gem 36,98 km/u – 9 DNF

22ste Lenseclaes Ditte – 29ste Troch Tiana – 32ste Geoghegan Michelle – 38ste Morgan Savannah – DNF Dhont Glacia
September 7, 2019

Kontich-Waarloos (A) 1.16 dames J – 44 deeln – 61,1 km – gem 36,93 km/u – 9 DNF

21ste Gyssels Fien
September 6, 2019

Izegem (W) 1.12 – gesloten omloop – 39 deeln – 70 km – gem 43,27 km/u – 4 DNF

DNF Verleyen Mauro
September 3, 2019

Bassevelde (O) 1.12B – 46 deeln – 118,6 km – gem 45,18 km/u – 15 DNF

DNF De Broeder Maxwell

Sponsored by :