Charles Verbruggen

February 16, 2020

Kampioenschap van Zwitserland op de piste 2020.

Andrea Waldis heeft haar titel van kampioen van Zwitserland verlengd op de piste in het onderdeel omnium. Dit gebeurde te Grenshen (Solothurn) Zwitserland als tweede mogen […]
December 23, 2019

Fijne feestdagen aan onze sponsoren – supporters – rensters en medewerkers

November 30, 2019

Wereldbeker piste Hong-Kong (China)

Op de wereldbeker in Hong-Kong (piste) zijn verschillende Illi Bikes meisjes actief voor hun land.Uitslagen:Trine Schmidt ( Deense) behaalde goud in de koppelkoers – Gilke Croket zilver […]
October 16, 2019

Apeldoorn (Ned) Europees Kampioenschap op de baan SCRATCH – 21 deeln

9de Seitz Aline – 12de Schmidt Trine – 16de Croket Gilke
October 13, 2019

Boom (A) 1.12 B – 62 deeln – 110 km – gem 41,71 km/u – 20 DNF

DNF Van Laer Jan
October 7, 2019

Nieuwrode (Vb) 1.18 open – 67 deeln – 93,6 km – gem 43,50 km/u – 17 DNF

17de Mondelaers Jarno
October 5, 2019

Haaltert (O) 1.15.2 dames IC – 67 deeln – 82 km – gem 37,89 km/u – 17 DNF

12ste Beckers Isabelle – 24ste Lenseclaes Ditte – 28ste Armee Nele – 31ste Heij Sabine – 33ste Geoghegan Michelle – 43ste Dhont Glacia – 47ste Troch […]
September 29, 2019

Buggenhout (O) 1.15 – IC 2 dames – 66 deeln – 81,6 km – gem 37,03 km/u – 7 DNF

25ste Armee Nele – 26ste Troch Tiana – 29ste Heij Sabine – 38ste Lenseclaes Ditte – 45ste Geoghegan Michelle – 46ste Beckers Isabelle – 50ste Dhont […]
September 28, 2019

Potterie Koers Tienen (VB) – 1.2 elite open – 144 deeln – 156 km – gem 45,30 km/u – 96 DNF

DNF Van Laer Jan – DNF Mondelaers Jarno
September 28, 2019

Schaffen (B) 1.16 dames J – 41 deeln – 64 km – gem 36,44 km/u – 8 DNF

14de Gyssels Fien
September 25, 2019

Berlare (O) 1.15 A dames – 45 deeln – 90,2 km – gem 36,68 km/u – 13 DNF

29ste Heij Sabine
September 25, 2019

Kemzeke (O) 1.12 B – 70 deeln – 114 km – gem 44,15 km/u – 30 DNF

DNF Van Hoyweghen Jens
September 22, 2019

Londerzeel (Vb) 1.15.2 IC – 52 deeln – 100 km – gem 39,32 km/u – 1 DNF

6de Croket Gilke – 12de Armee Nele – 23ste Dhont Glacia – 34ste Troch Tiana – 43ste Heij Sabine – 46ste Lenseclaes Ditte