Sponsored by :


May 11, 2019

Puivelde (O) 1.12B – 129 deeln – 120 km – gem 44,63 km/u – 15 opgevers

58ste Van Hoyweghen Jens
May 10, 2019

Puivelde (O) 1.15 A dames – 94 deeln – 90 km – gem 40,19 km/u – 27 opgevers

30ste Lenseclaes Ditte – 32ste Geoghegan Michelle – 47ste Vanderheyden Liena – DNF Heij Sabine – DNF Dhont Glacia – DNF Troch Tiana
May 7, 2019

Beveren (O) WAOD cat A – 47 deeln – 69,6 km – gem 45,68 km/u – ?? opgevers

1ste Vermeiren Tom die de overwinningen opstapelt proficiat met uw 7 de.
May 6, 2019

Sinaai (O) 1.12A – 62 deeln – 123 km – gem 45,41 km/u – 18 opgevers

26ste Delbaen Michael
May 5, 2019

Breendonk (A) – WAOD cat A – 59 deeln – 100,8 km – Gem ???

1ste Vermeiren Tom , proficiat met uw 6de seizoenszege
May 5, 2019

Sinaai (O) 1.16 dames juniors – 69 deeln – 64 km – gem 37,25 km/u – 23 opgevers

40ste Gyssels Fien
May 5, 2019

Ladys Day – Sinaai (O) 1.15 dames – 101 deeln – 87 km – gem 37,52 km/u – 38 opgevers

20ste Morgan Savannah – 52ste Vanderheyden Lina – 55ste Troch Tiana – DNF Dhont Glacia – DNF Geoghegan Michelle
May 5, 2019

Horebeke (O) 1.13 A – Provinciaal Kampioenschap – 108 deeln – 136,5 km – gem 40,69 km/u – 53 opgevers

DNF Van Hoyweghen Jens
May 5, 2019

After Classic criterium Herzele (O) 1.15 dames – 23 deeln

11de Armee Nele – 12de Lenseclaes Ditte
May 5, 2019

Pitem (W) 1.13 B – Provinciaal Kampioenschap U23 – 94 deeln – 132,6 km – gem 42,66 km/u – 55 opgevers

DNF Verleyen Mauro
May 5, 2019

Galmaarden (Vb) 1.12A – Provinciaal Kampioenschap Elite/U23 – 97 deeln – 139,1 km – gem 40,47 km/u – 32 opgevers

DNF Van Eeckhout Len
May 4, 2019

Schellebelle (O) 1.15.2 dames IC – 119 delen – 97 km – gem 37,84 km/u – 52 opgevers

7de Armee Nele – 13de Croket Gilke – 24ste Beckers Isbell – 30ste Geoghegan Michelle – 32ste Heij Sabine – 46ste Lenseclaes Ditte – 52ste Dhont […]
May 4, 2019

St.Katelijne-Waver (A) Prov.Kampioenschap 1.12A elite/U 23 – 121 deeln – 136 km – gem 42,94 km/u – 43 opgevers

Het Provinciaal Kampioenschap te Sint Katelijne Waver (Antwerpen) spelden 121 renners hun rugnummer vast op de koerstrui om 136 km af te leggen, nog maar pas […]
May 1, 2019

s’-Gravendeel (Ned) – 68 deeln – ?? km – in 2u01’22” – 14 opgevers

Onze Nederlandse kampioen Roy Pieters heeft een 3de plaats behaald te s’- Gravendeel  (Ned)
May 1, 2019

Kortessem (Lb) 1.12B – 100 deeln – 120 km – gem 48,13 km/u – 11 opgevers

56ste Van Laer Jan – 89ste Mondelaers Jarno
May 1, 2019

Meigem (O) 1.12B – 121 delen – 117 km – gem 44,64 km/u – 32 opgevers

71ste Van Hoyweghen Jens

Sponsored by :