Bohata Anna (CZE)

June 9, 2019

Dwars door de Westhoek Boezinge (W) UCI 1.1 dames – 156 deeln – 125,3 km – gem 39,63 km/u – 56 opgevers

39ste Beckers Isbelle – 60ste Bohata Anna – DNF Geoghegan Michelle – DNF Croket Gilke – DNF Heij Sabine – DNF Morgan Savannah
May 31, 2019

GP Albert Van Leuven Kontich (A) 1.15 A dames – 72 deeln – 99,6 km – gem 38,87 km/u – 14 opgevers

23ste Lenseclaes Ditte – 31ste Bohata Anna – 35ste Morgan Savannah – 48ste Troch Tiana – 50ste Vanderheyden Liena – DNF Dhont Glacia
May 30, 2019

Wilsele Putkapel (Vb) 1.15 A dames Prov.Kamp. – 66 deeln – 96 km – gem 38,61 km/u – 22 opgevers

15de Beckers Isbelle – 17de Armee Nele – 33ste Bohata Anne – 38ste Lenseclaes Ditte – 42ste Vanderheyden Liena – DNF Troch Tiana – DNF Morgan […]
May 26, 2019

Wanzele Koerse (O) 1.15 A – 92 deeln – 90 km – gem 38,87 km/u – 28 opgevers

25ste Bohate Anna – 46ste Geoghegan Michelle – 51ste Morgan Savannah – 59ste Vanderheyden Liena – DNF Louchart Justine
May 25, 2019

GP Remo Frit Verrebroek (O) 1.15.2 dames IC – 89 deeln – 100,4 km – 40,21 km/u – 28 opgevers

2de Armee Nele – 9de Beckers Isbelle – 10de Croket Gilke – 25ste Geoghegan Michelle – 30ste Bohata Anna – 39ste Lenseclaes Ditte – 45ste Morgan […]
May 19, 2019

Mol-Sluis (A) 1.15 A dames Prov.Kampioenschap – 111 deeln – 90,6 km – gem. 40,00 km/u – 22 opgevers

49ste Bohata Anna – 50ste Lenseclaes Ditte – 52ste Geoghegan Michelle – 85ste Morgan Savannah – 86ste Vanderheyden Liena
May 18, 2019

Everberg (Vb) 1.15.2 nat dames IC – 128 deeln – 94,5 km – gem 39,32 km/u – 45 opgevers

11de Beckers Isbell – 20ste Armee Nele – 29ste Lenseclaes Ditte – 38ste Bohata Anna – 40ste Geoghegan Michelle – 57ste Morgan Savannah – 64ste Dhont […]
April 14, 2019

De President – Oudenaarde (O) – 1.15 A – 126 deeln – 90 km – gem 44,59 km/u – 27 opgevers

5de Waldis Andrea (SUI) – 15de Seitz Aline (SUI) – 57ste Lenseclaes Ditte – 67ste Troch Tiana – 72ste Dhont Glacia – 74ste Geoghegan Michelle (IER) […]
March 20, 2019

Danilith Nokere koerse (O) UCI dames elite 1.1 – 126 deeln – 121,6 km – 37,78 km/u – 19 opgevers

45 ste Croket Gilke – 64 ste Bohata Anna – 92 ste Lenseclaes Ditte – 94 ste Armee Nele – DNF Louchaert Justine – DNF Troch […]
March 16, 2019

Memorial Luc Van Haesebroucke – Outrijve (W) 1.15 A dames – 145 deeln – 85,2 km – gem 37,29 km/u – 10 opgevers

62 ste Bohata Anna – 68 ste Croket Gilke – 81 ste Lenseclaes Ditt – 83 ste Louchaert Justine – 107 de Vanderheyden Liena – DNF […]
March 5, 2019

Le Samyn des Dames IC 1.12 – Quaregnon / Dour (H) – 159 deeln – 101,5 km – gem 40,02 km/u – 49 opgevers

92ste Gilke Croket – 106de Ditte Lenseclaes – DNF Michelle Geoghegan – DNF Savannah Morgan – DNF Nele Armee – DNF Anna Bohata – DNF Lena […]