Croket Gilke

October 16, 2019

Apeldoorn (Ned) Europees Kampioenschap op de baan SCRATCH – 21 deeln

9de Seitz Aline – 12de Schmidt Trine – 16de Croket Gilke
September 22, 2019

Londerzeel (Vb) 1.15.2 IC – 52 deeln – 100 km – gem 39,32 km/u – 1 DNF

6de Croket Gilke – 12de Armee Nele – 23ste Dhont Glacia – 34ste Troch Tiana – 43ste Heij Sabine – 46ste Lenseclaes Ditte
September 15, 2019

Nieuwerkerken – Aalst (O) derny spektakel – 12 deeln – 32,5 km – gem 40,37 km/u

6de Croket Gilke
September 13, 2019

Lotto Belgium Tour 2.1 UCI – Geraardsbergen (O) rit 4 – 104 deeln – 85,9 km – gem 39,11 km/u – 27 DNF

16de Waldis Andrea op 20″ – 37ste Armee Nele op 4’59” – 70ste Croket Gilke op 8’23” – DNF Schmidt Trine – DNF Seitz Aline – […]
September 12, 2019

Lotto Belgium Tour 2.1 UCI – 3de rit – Willebroek (A) – 108 deeln – 129 km – gem 39,55 km/u – 4 DNF

19de Waldis Andrea – 34ste Seitz Aline op 5″ – 45ste Armee Nele op 5″ – 88ste Croket Gilke op 20″ – 90ste Schmidt Trine op […]
September 11, 2019

Lotto Belgium Tour 2.1 UCI – Moorslede (W) rit 2 – 125 deeln – 115 km – gem 37,78 km/u – 17 DNF

16de Waldis Andrea op 2’54” – 27ste Armee Nele op 2’54” – 29ste Seitz Aline op 2’54” – 60ste Schmidt Trine op 3″05″ – 76ste Croket […]
September 10, 2019

Lotto Belgium Tour – Mettet (Na) proloog – 125 deeln – 5 km – gem 44,11 km/u winnaar 6’48” – 0 DNF

39ste Armee Nele op 37″ – 49ste Waldis Andrea op 41″ – 73ste Schmidt Trine op 51″ – 78ste Croket Gilke op 55″ – 83ste Seitz […]
August 25, 2019

Uitbergen (O) 1.15 A dames – 91 deeln – 81 km – gem 38,11 km/u – 22 DNF

12de Armee Nele – 25ste Croket Gilke – 45ste Dhont Glacia – 56ste Morgan Savannah
August 17, 2019

Flanders Ladies Classic Zolder (Lb) 1.12 UCI – 159 deeln – 118 km – gem 37,11 km/u – 105 DNF

DNF Geoghegan Michelle – DNF Croket Gilke – DNF Troch Tiana – DNF Armee Nele – DNF Van Anroij Lindy – DNF Lenseclaes Ditte – DNF […]
August 13, 2019

Brasschaat-Maria-Ter-Heide (A) 1.15 A dames – 62 deeln – 80 km – gem 41,51 km/u – 32 DNF

10de Croket Gilke – DNF Dhondt Glacia – DNF Schmidt Trine
August 3, 2019

Erondegemse Pijl – Erpe-Mere (O) 1.2 UCI – 160 deeln – 126 km – gem 39,49 km/u – 27 DNF

65ste Geoghegan Michelle – 100ste Lenseclaes Ditte – 133ste Croket Gilke – DNF Troch Tiana – DNF Heij Sabine – DNF Van Anrooy Lindy – DNF […]
June 29, 2019

European Games Minsk – Belarus – Wit Rusland – omnium piste – 17 deeln

Aline Seitz werd 6e in de omnium op de piste op de Europese Spelen in Minsk – Croket Gilke werd in dezelfde wedstrijd 16de
June 16, 2019

Spar Flanders Diamond Tour Nijlen (A) 1.1 UCI – 155 deeln – 116.6 km – gem 41,14 km/u – 21 opgevers

26ste Beckers Isbelle – 34ste Armee Nele – 70ste Waldis Andrea – 95st Morgan Savannah – 97ste Croket Gilke – 98ste Geoghegan Michelle