Croket Gilke

June 29, 2019

European Games Minsk – Belarus – Wit Rusland – omnium piste – 17 deeln

Aline Seitz werd 6e in de omnium op de piste op de Europese Spelen in Minsk – Croket Gilke werd in dezelfde wedstrijd 16de
June 16, 2019

Spar Flanders Diamond Tour Nijlen (A) 1.1 UCI – 155 deeln – 116.6 km – gem 41,14 km/u – 21 opgevers

26ste Beckers Isbelle – 34ste Armee Nele – 70ste Waldis Andrea – 95st Morgan Savannah – 97ste Croket Gilke – 98ste Geoghegan Michelle
June 9, 2019

Dwars door de Westhoek Boezinge (W) UCI 1.1 dames – 156 deeln – 125,3 km – gem 39,63 km/u – 56 opgevers

39ste Beckers Isbelle – 60ste Bohata Anna – DNF Geoghegan Michelle – DNF Croket Gilke – DNF Heij Sabine – DNF Morgan Savannah
June 7, 2019

Bornem (A) derny spektakel

1ste Croket Gilke
May 25, 2019

GP Remo Frit Verrebroek (O) 1.15.2 dames IC – 89 deeln – 100,4 km – 40,21 km/u – 28 opgevers

2de Armee Nele – 9de Beckers Isbelle – 10de Croket Gilke – 25ste Geoghegan Michelle – 30ste Bohata Anna – 39ste Lenseclaes Ditte – 45ste Morgan […]
May 19, 2019

Niel (A) derny spektakel – 14 deeln – 44 km – gem 44,08 km/u –

14de Croket Gilke
May 18, 2019

Everberg (Vb) 1.15.2 nat dames IC – 128 deeln – 94,5 km – gem 39,32 km/u – 45 opgevers

11de Beckers Isbell – 20ste Armee Nele – 29ste Lenseclaes Ditte – 38ste Bohata Anna – 40ste Geoghegan Michelle – 57ste Morgan Savannah – 64ste Dhont […]
May 12, 2019

Trofee Maarten Wynants Helchteren (Lb) dames UCI 1.1 – 152 deeln – 122 km – gem. 39,71 km/u – 32 opgevers

25ste Armee Nele – 39ste Croket Gilke – 90ste Lenseclaes Ditte – 92ste Morgan Savannah – 104de Geoghegan Michelle – 106de Troch Tiana – DNF Dhont […]
May 4, 2019

Schellebelle (O) 1.15.2 dames IC – 119 delen – 97 km – gem 37,84 km/u – 52 opgevers

7de Armee Nele – 13de Croket Gilke – 24ste Beckers Isbell – 30ste Geoghegan Michelle – 32ste Heij Sabine – 46ste Lenseclaes Ditte – 52ste Dhont […]
March 20, 2019

Danilith Nokere koerse (O) UCI dames elite 1.1 – 126 deeln – 121,6 km – 37,78 km/u – 19 opgevers

45 ste Croket Gilke – 64 ste Bohata Anna – 92 ste Lenseclaes Ditte – 94 ste Armee Nele – DNF Louchaert Justine – DNF Troch […]
March 17, 2019

Stalhille Koers (W) – 102 deeln – 89,7 km – gem 35,97 km/u – 35 opgevers

12 de Croket Gilke – 34 ste Lenseclaes Ditte – 36 ste Troch Tiana – 65 ste Geoghegan Michelle – DNF Morgan Savannah – DNF Vanderheyden […]
March 16, 2019

Memorial Luc Van Haesebroucke – Outrijve (W) 1.15 A dames – 145 deeln – 85,2 km – gem 37,29 km/u – 10 opgevers

62 ste Bohata Anna – 68 ste Croket Gilke – 81 ste Lenseclaes Ditt – 83 ste Louchaert Justine – 107 de Vanderheyden Liena – DNF […]
March 10, 2019

Ooike (O) 1.15 A dames – 54 deeln – 54,4 km – gem 35,84 km/u – 37 opgevers

15de Croket Gilke – DNF Morgan Savannah