Geoghegan Michelle (Irl)

July 23, 2019

Zottegem-Strijpen (O) 1.15A dames – 82 deeln – 88 km – gem 36,02 km/u – 34 DNF

20ste Armee Nele – 32ste Morgan Savannah – DNF Vanderheyden Liena – DNF Lenseclaes Ditte – DNF Geoghegan Michelle
July 19, 2019

Vrasene (O) 1.15A dames – 97 deeln – 96 km – gem 40,90 km/u – 31 DNF

31ste Geoghegan Michelle – 52ste Van Anrooij Lindy – 53ste Morgan Savannah – DNF Vanderheyden Liena – DNF Dhont Glacia
June 23, 2019

Polderprijs Kieldrecht (O) 1.15A dames – 87 deeln – 90 km – gem 38,78 km/u – 33 DNF

26ste Armee Nele – 45ste Dhont Glacia – 49ste Troch Tiana – 52ste Morgan Savannah – 54ste Geoghegan Michelle – DNF Vanderheyden Liena
June 22, 2019

Lievegem-Zomergem (O) 1.15A dames – 95 deeln – 87 km – gem 40,37 km/u – 25 DNF

27ste Geoghegan Michelle – 36ste Dhont Glacia – 40ste Troch Tiana – 46ste Morgan Savannah – 55ste Vanderheyden Liena
June 20, 2019

Eeklo (O) 1.15 dames – gesloten omloop – 30 delen – 60 km – gem 38,70 km/u – 1 DNF

17de Geoghegan Michelle – 26ste Dhont Glacia
June 16, 2019

Spar Flanders Diamond Tour Nijlen (A) 1.1 UCI – 155 deeln – 116.6 km – gem 41,14 km/u – 21 opgevers

26ste Beckers Isbelle – 34ste Armee Nele – 70ste Waldis Andrea – 95st Morgan Savannah – 97ste Croket Gilke – 98ste Geoghegan Michelle
June 10, 2019

De Pinte (O) 1.15 A dames – 85 delà – 85 km – gem 38,97 km/u – 23 opgevers

39ste Dhont Glacia – 41ste Geoghegan Michelle – 54ste Vanderheyden Liena – DNF Morgan Savannah – DNF Lenseclaes Ditte
June 9, 2019

Dwars door de Westhoek Boezinge (W) UCI 1.1 dames – 156 deeln – 125,3 km – gem 39,63 km/u – 56 opgevers

39ste Beckers Isbelle – 60ste Bohata Anna – DNF Geoghegan Michelle – DNF Croket Gilke – DNF Heij Sabine – DNF Morgan Savannah
May 26, 2019

Wanzele Koerse (O) 1.15 A – 92 deeln – 90 km – gem 38,87 km/u – 28 opgevers

25ste Bohate Anna – 46ste Geoghegan Michelle – 51ste Morgan Savannah – 59ste Vanderheyden Liena – DNF Louchart Justine
May 25, 2019

GP Remo Frit Verrebroek (O) 1.15.2 dames IC – 89 deeln – 100,4 km – 40,21 km/u – 28 opgevers

2de Armee Nele – 9de Beckers Isbelle – 10de Croket Gilke – 25ste Geoghegan Michelle – 30ste Bohata Anna – 39ste Lenseclaes Ditte – 45ste Morgan […]
May 19, 2019

Mol-Sluis (A) 1.15 A dames Prov.Kampioenschap – 111 deeln – 90,6 km – gem. 40,00 km/u – 22 opgevers

49ste Bohata Anna – 50ste Lenseclaes Ditte – 52ste Geoghegan Michelle – 85ste Morgan Savannah – 86ste Vanderheyden Liena
May 18, 2019

Everberg (Vb) 1.15.2 nat dames IC – 128 deeln – 94,5 km – gem 39,32 km/u – 45 opgevers

11de Beckers Isbell – 20ste Armee Nele – 29ste Lenseclaes Ditte – 38ste Bohata Anna – 40ste Geoghegan Michelle – 57ste Morgan Savannah – 64ste Dhont […]
May 10, 2019

Puivelde (O) 1.15 A dames – 94 deeln – 90 km – gem 40,19 km/u – 27 opgevers

30ste Lenseclaes Ditte – 32ste Geoghegan Michelle – 47ste Vanderheyden Liena – DNF Heij Sabine – DNF Dhont Glacia – DNF Troch Tiana