uitslagen

datum wedstrijd resultaat deelnemers land
September 2015
20-09-15

Mem. F.Leners – Momignies (BvB)

BE 
13-09-15

Zandhoven Pulderbos IC

1ste Jake Scott – 12de Leon Mazzone – 24ste Jeroen Van den Berghe – 25ste Jake Womersley – 30ste Gilles Belis – 73ste Bertrand Nagels 92 BE 
09-09-15

Wingene IC

27ste Leon Mazzone – 34ste Bertrand Nagels – 57ste Gilles Belis – 103de Cormac Clarke – 111de Jake Wormsley 145 BE 
06-09-15

Meerhout (IC)

8ste Jake Scott – 11de Guido Dreesen – 24ste Leon Mazzone – 36ste Gilles Belis – 82ste Ken Ilegems – DNF Noah Jans 113 BE 
05-09-15

De Moeren Classic – Adinkerke (BvB)

7de Jake Scott – 13de Jeroen Van den Berghe – 55ste Bertrand Nagels – 56ste Leon Mazzone – DNF Ken Ilegems 164 BE 
August 2015
29-08-15

Rummen (IC)

4de Jeroen Van den Berghe – 6de Guido Dreesen – 40ste Jake Scott – 55ste Leon Mazzone – 64ste Jake Womersley – 84ste Arne Van Roosbroeck 135 BE 
26-08-15

Mem. D.Jonckheere – Oudenburg (IC)

1ste Roy Pieters – 23ste Bryan Boussaer – 29ste Jake Womersley – 41ste Cormac Clarke – 85ste Tom Van Hyfte – DNF Jake Scott 142 BE 
23-08-15

Ronde van Oost-Vlaanderen Massemen

12de Jake Scott – 23ste Jeroen Van den Berghe – 41ste Bryan Boussaer – 94ste Cormac Clarke – DNF Arne Van Roosbroeck 148 BE 
23-08-15

Mem. G.Letecheur – Rochefort (BvB)

51ste Gilles Belis – DNF Tom Van Hyfte – DNF Bertrand Nagels – DNF Jake Womersley – DNF Leon Mazzone 146 BE 
23-08-15

Puurs-Kalfort (ind)

18de Patrick Van Roosbroeck – 36ste Sven Wielandt – DNF Davy Stessens 92 BE 
22-08-15

Ronde van Oost-Vlaanderen Bottelare

19de Jake Scott – 27ste Jeroen Van den Berghe – 55ste Bryan Boussaer – 100ste Cormac Clarke – 125ste Arne Van Roosbroeck 155 BE 
21-08-15

Ronde van Oost-Vlaanderen Haasdonk

12de Jeroen Van den Berghe – 60ste Jake Scott – 62ste Bryan Boussaer – 110de Cormac Clarke – 114de Arne Van Roosbroeck. 163 BE 
20-08-15

Ronde van Oost-Vlaanderen Sinaai

76ste Bryan Boussaer – 137ste Clarke Cormac – 141ste Arne Van Roosbroeck – 142ste Jeroen Van den Berghe – 151ste Jake Scott 168 BE 
19-08-15

Ronde van Oost-Vlaanderen Adegem

Onze renners eindigden op de 44ste Jake Scott – 52ste Bryan Boussaer – 110de Jeroen Van den Berghe – 119de Clarke Cormac – 126ste Arne Van Roosbroeck 176 BE 
16-08-15

Liedekerkse Pijl (BvB)

61ste Leon Mazzone, 75ste Sven Wielandt, 96ste Tom Van Hyfte, DNF Jake Scott, DNF Kenneth De Troye, DNF Jake Womersley. 183 BE 
02-08-15

Kraainem (IC)

53ste Tom Van Hyfte – 56ste Gilles Belis – DNF Bryan Boussaer – DNF Jake Womersley – DNF Arne Van Roosbroeck – DNF Patrick Van Roosbroeck 139 BE 
July 2015
31-07-15

BK – Lac de l’eau d’Heure

BE 
26-07-15

Ronde van Vlaams Brabant – Merchtem

22ste Jake Womersley – 74ste Leon Mazzone: algemeen eindklassement 54ste Jake en 107de Leon 121 BE 
25-07-15

Ronde van Vlaams Brabant – Ottenburg

BE 
24-07-15

Ronde van Vlaams Brabant TTT Gooik

63ste Jake Womersley – 65ste Roy Pieters – 145ste Leon Mazzone – 150ste Kenneth De Troyer 155 BE 
23-07-15

Ronde van Vlaams Brabant – Leefdaal

54ste jake Womersley – 107de Roy pieters – 148ste Leon mazzone – 152ste Kenneth De Troyer – DNF Thomas Kaesler 170 BE 
22-07-15

Ronde van Vlaams Brabant Rillaar

41ste Ror Pieters – 74ste Jake Womersley – 106de Leon mazzone – 123ste Thomas Kaesler – 155ste Kenneth De Troyer – DNF Joshua Harrison 194 BE 
12-07-15

Borlo TTT (BvB)

8ste – Bryan Boussaer – Jeroen Van den Berghe – Jake Wommersley – Joshua Harrison – Noah Jans – Guido Dreesen 26 ploegen BE 
06-07-15

Schaal Schoeters – Beveren (IC)

20ste Bryan Boussaer – 108ste Patrick Van Roosbroeck – 119de Arne Van Roosbroeck – 121ste Sven Wielandt 177 BE 
04-07-15

Ichtegem (IC)

35ste Bryan Boussaer – 40ste Jeroen Van den Berghe – 44ste Tom Van Hyfte en 49ste Noah Jans . 121 BE 
June 2015
23-06-15

GP Geluwe (IC)

5de Jake Scott – 40ste Arne Van Roosbroeck – 47ste Leon Mazzone – DNF Bryan Boussaer – DNF Ken Ilegems – DNF Jeroen Van den Berghe – DNF Gilles Belis – DNF Patrick Van Roosbroeck 141 BE 
20-06-15

Taviers (N) GP Olivier Kaisen (BvB) IC

13de Jake Scott – 40ste Sven Wielandt – 45ste Ken Ilegems – 52ste Leon Mazzone – 57ste Noah Jans en 118de Patrick Van Roosbroeck 173 BE 
16-06-15

Belsele (O) IC

13de Dries Vannevel – 16de Jake Scott – 30ste Leon Mazzone – 37ste Bryan Boussaer 138 BE 
14-06-15

Aartselaar (ind)

1ste Roy Pieters – 2de Jacob Scott – 15de Leon Mazzone – 18de Gilles Belis – 23ste Arne Van Roosbroeck – 26ste Patrick Van Roosbroeck – 32ste Ken Ilegems – 54ste Davy Stessens – 78ste Sven Wielandt 97 BE 
13-06-15

Menen – Moorsele (IC)

21ste Jacob Scott – 37ste Bryan Boussaer – 38ste Tom Van Hyfte – 61ste Roy Pieters – 62ste Jeroen Van den Berghe – DNF Jans Noah 167 BE 
06-06-15

Zwevezele (IC)

7de Jake Scott – 15de Clarke Cormac – 17de Tom Van Hyfte – 52ste Roy Pieters – DNF Joshua Harrison – DNF Dries Vannevel BE 
05-06-15

Kontich (ind)

afgelast BE 
May 2015
31-05-15

Wezembeek-Oppem (IC)

3de Jake Scott – 4de Joshua Harrison – 17de Arne Van Roosbroeck – 29ste Leon Mazzone – 35ste Ken Ilegems – 40ste Noah Jans BE 
31-05-15

GP E.De Wilde – Laarne (IC)

41ste Bryan Boussaer – 66ste Tom Van Hyfte – 70ste Clarke Cormac – 80ste Dominick Van Guyse – DNF Jeroen Van den Berghe 192 BE 
25-05-15

GP Stan Ockers – Borsbeek (prof)

20ste Sven Wielandt – 31ste Nic Lembrechts – 36ste Tom Van Hyfte – 40ste Noah Jans – 65ste Arne Van Roosbroeck – DNF Bryan Boussaer – DNF Patrick Van Roosbroeck 118 BE 
24-05-15

Sinksenkoers – Averbode (IC)

12de Jeroen Van den Berghe – 16de Jacob Scott – 41ste Leon Mazzone – 59ste Ken Ilegems – 78ste Joshua Harrison – 123ste Roy Pieters 145 BE 
09-05-15

Breendonk (ind)

3de Joshua Harrison – 9de Dries Vannevel – 10de Leon Mazzone – 12de Sven Wielandt – 13de Bryan Boussaer – 16de Arne Van Roosbroeck – 21ste Dominick Van Guyse – 24ste Jeroen Van den Berghe – 26ste Jake Scott – 28ste Gilles Belis – 29ste Noah Jans – 33ste TomVan Hyfte – 50ste Bertrand Nagels – 56ste Ken Ilegems – DNF Patrick Van Roosbroeck – DNF Mario De Koker – DNF Guido Dreesen. 117 BE 
02-05-15
t.e.m. 03-05-15

Provinciale Kampioenschappen

34ste Dries Vannevel – 92ste TomVan Hyfte 158 BE 
01-05-15

BK TT U23 – Overpelt

nihil BE 
April 2015
26-04-15

GP Affligem (IC)

77ste Arne Van Roosbroeck – 99ste Noah Jans – 102de Jeroen Van den Berghe – DNF Dominick Van Guyse – DNF Leon Mazzone – DNF Kenneth De Troyer 193 BE 
15-04-15

Prov Kamp TT Antwerpen (Malle)

9de Noah Jans 16 BE 
14-04-15
t.e.m. 15-04-15

PK TT Oost-Vlaanderen – Ursel

12de Bryan Boussaer 24 BE 
12-04-15

Duffel (ind)

3de Jeroen Van den Berghe – 21ste Leon Mazzone – 25ste Davy Stessens – 28ste Jake Womersley – DNF Arne Van Roosbroeck – Door defect foto-finish geen klassement van volgende renners die de wedstrijd hebben uitgereden: Noah Jans – Sven Wielandt – Parick Van Roosbroeck – Gilles Belis en Ken Ilegems 229 BE 
08-04-15

Scheldeprijs – Schoten (IC)

9de Roy Pieters – 23ste Jeroen Van den Berghe – 33ste Noah Jans – 77ste Patrick Van Roosbroeck – 78 ste Ken Ilegems en 89ste Arne Van Roosbroeck. 137 BE 
06-04-15

Altena Biesbosch Ronde (IC)

28ste Jake Womersley – 43ste Bertrand Nagels – 44ste Clarke Cormac – 56ste Bryan Boussaer – 70ste Thomas Fallon – DNF Leon Mazzone 132 NL 
March 2015
22-03-15

Zuidkempense Pijl – Mol (IC)

22ste Jeroen Van den Berghe – 57ste Kenneth DeTroyer – 58ste Leon Mazzone – 65ste Jacob Scott – 102de Dries Vannevel – DNF Arne Van Roosbroeck 197 BE 
20-03-15

Handzame Challenge (IC)

39ste Jake Wommersley – 42ste Jacob Scott – 47ste Thomas Fallon – 99ste Noah Jans – 111de Cormac Clarke – DNF Bryan Boussaer 172 BE 
08-03-15

Brussel – Zepperen (IC)

50ste Jacob Scott – 56ste Jake Womersley – 62ste Bertrand Nagels – 64ste Kenneth De Troyer – 104de Clark Cormac – DNF Dries Vannevel 198 BE 
04-03-15

Persvoorstelling – Breendonk

BE 
01-03-15

Gent-Staden (BvB)

47ste Jeroen Van den Berghe – 65ste Kenneth De Troyer – 75ste Leon Mazzone – DNF Jans Noah – DNF Jacob Scott – DNF Jake Womersley 196 BE 
February 2015
22-02-15

Groepstraining – Hemiksem

BE 
15-02-15

Groepstraining – Hemiksem

BE 
14-02-15

Eetfestijn Eloy Van Meirvenne

BE 
08-02-15

Groepstraining – Hemiksem

BE 
January 2015
30-01-15

Eetfestijn Kenneth De Troyer

BE 
18-01-15

Eetdag Jeroen Van den Berghe

BE 
September 2014
21-09-14

Meerhout (IC)

31ste Nic Lembrechts – 42ste Eloy Van Meirvenne – opgave’s Arne Van Roosbroeck – Davy Stessens – Ken Ilegems 111 BE 
21-09-14

Momignies (IC – BvB)

7de George Tansley – 91ste Noah Jans – opgave’s Kenneth De Troyer – Niels Vaes – Mario De Koker 172 BE 
14-09-14

Rochefort (IC – BvB)

17de George Tansley – 70ste Jans Noah – opgave’s Dominick Van Guyse – Kenneth De Troyer – Kelly Jake 147 BE 
13-09-14

Nieuwkerken-Waas (IC)

67ste Davy Stessens – 98ste Patrick Van Roosbroeck – 103de Nic Lembrechts opgave’s Eloy Van Meirvenne – Arne Van Roosbroeck 133 BE 
10-09-14

Wingene (IC)

9de George Tansley – 57ste Kelly Jake – 117de Noah Jans – opgave’s Kenneth De Troyer – Davy Stessens 166 BE 
06-09-14

Adinkerke (IC – BvB)

22ste George Tansley – 122ste Kelly Jake – 141ste Arne Van Roosbroeck – 143ste Patrick Van Roosbroeck – 145ste Kenneth De Troyer – opgave Noah Jans 107 BE 
04-09-14

Rummen (IC)

30ste Davy Stessens – 38ste Mario De Koker – 47ste Noah Jans – 85ste Ken Ilegems – 97ste Roy Pieters -103de Guido Dreesen 107 BE 
August 2014
27-08-14

Mem. Danny Jonckheere – Oudenburg (IC)

6de Roy Pieters – 92ste Noah Jans – 97ste Eloy Van Meirvenne – 115de Arne Van Roosbroeck – 117de George Tansley – opgave Ken Ilegems 147 BE 
24-08-14

BK Tervuren

opgave Davy Stessens – Mario De Koker BE 
24-08-14

Puurs – Kalfort (ind)

1ste George Tansley – 6de David Vanhove – 8ste Eloy Van Meirvenne – 16de Dominick Van Guyse – 45ste Niels Vaes – 47ste Noah Jans – 80ste Patrick Van Roosbroeck – opgave’s Guido dreesen – Arne Van Roosbroeck 99 BE 
19-08-14

Omloop vd Grensstreek – Wervik (IC)

8ste George Tansley – opgave’s Mario De Koker – Noah Jans – Christian Kos – Davy Stessens – Eloy Van Meirvenne 166 BE 
17-08-14

Liedekerkse Pijl (IC – BvB)

2de George Tansley – 39ste Kelly Jake – opgave’s Mario De Koker – Kenneth De Troyer – Dominick Van Guyse – Noah Jans 181 BE 
03-08-14

Kraainem (IC)

17de George Tansley – opgave’s Davy Stessens – Eloy Van Meirvenne – Mario De koker – Kenneth De Troyer BE 
July 2014
27-07-14

Ronde van Vlaams-Brabant (IC)

BE 
26-07-14

Ronde van Vlaams-Brabant (IC)

BE 
25-07-14

Ronde van Vlaams-Brabant (IC)

BE 
24-07-14

Ronde van Vlaams-Brabant (IC)

BE 
23-07-14

Ronde van Vlaams-Brabant (IC)

BE 
13-07-14

Borlo (TTT – BvB)

16de Guido dreesen – Noah Jans – Kelly Jake – Jack Mc Culloch – opgave’s Davy Stessens – Dominick Van Guyse 24 ploegen BE 
07-07-14

Schaal Schoeters – Beveren (IC)

1ste George Tansley – 100ste Jack Mc Culloch – 120ste Dominick Van Guyse – 126ste Roy Pieters – 129ste Arne Van Roosbroeck – opgave Yenthell Huyghe BE 
05-07-14

Ichtegem (IC)

1ste George Tansley – 16de Kenneth De Troyer – 49ste William Doyle – 62ste Noah Jans – 70ste Nic lembrechts – opgave Jack Mc Culloch BE 
June 2014
24-06-14

GP Geluwe (IC)

17de George Tansley – 22ste Kenneth De Troyer – 43ste Ken ilegems – 70ste Jack Mc Culloch – 80ste Roy Pieters – 87ste Mario De Koker 149 BE 
18-06-14

Romsee – Stavelot – Romsee (IC)

55ste Kelly Jake – 68ste George Tansle – 78ste Noah Jans – 88ste Kenneth De Troyer – opgave’s Niels Vaes – William Doyle – Yenthell Huyghe BE 
15-06-14

Aartselaar (ind)

13de Mario De Koker – 19de Roy Pieters – 31 Jack Mc Culloch 77 BE 
14-06-14

Menen – Moorsele (IC)

1ste George Tansley – 68ste Kenneth De Troyer – 93ste Jack Mc Culloch – 94ste Roy Pieters – opgave’s Yenthell Huyghe – William Doyle BE 
09-06-14

Borsbeek (open prof)

BE 
08-06-14

Averbode (IC)

21ste Jake Kelly – 31ste Arne Van Roosbroeck – 50ste Kenneth De Troyer – opgave’s George Tansley – William Doyle BE 
01-06-14

Wezenbeek-Oppem (IC)

1ste George Tansley – 14de Kelly Jake – 26ste Roy Pieters – 51ste Dominick Van Guyse – 74ste Jac Mc Culloch – opgave Yenthell Huyghe BE 
May 2014
31-05-14

Zwevezele (IC)

8ste George Tansley – 19de Kenneth De Troyer – 27ste Kelly Jake – 34ste Jack Mc Culloch – opgave’s Roy Pieters – Noah Jans 117 BE 
30-05-14

Kontich (ind)

8ste Nic Lembrechts – 25ste Noah Jans – 29ste Dominick Van Guyse – 36ste William Doyle – 45ste Christian Kos – 53ste Patrick Van Roosbroeck – 64ste Roy Pieters – opgave’s Arne Van Roosbroeck – Yenthell Huyghe 95 BE 
25-05-14

GP De Wilde – Laarne (IC)

6de Jack Mc Culloch – 98ste Ken Ilegems – 111de Dominick Van Guyse – opgave’s Christian Kos – Roy Pieters – Arne Van Roosbroeck 162 BE 
01-05-14

Mem. W. Dewilde – Veldegem-Torhout (IC)

2de George Tansley – 26ste Kelly Jake – 32ste Roy Pieters – 43ste Kenneth De Troyer – 91ste William Doyle – 114de Eloy Van Meirvenne BE 
April 2014
27-04-14

GP Affligem (IC)

54ste Kenneth De Troyer – 89ste Mario De Koker – 137ste Dominick Van Guyse – opgave’s Ken Ilegems – Van Roosbroeck Arne en Patrick – – BE 
21-04-14

Altena Biesbosch Ronde (IC)

opgave’s Yenthell huyghe – Noah Jans – Roy Pieters – Davy Stessens – Eloy V Meirvenne – George Tansley NL 
12-04-14

Duffel (ind)

20ste – 51ste – 56ste- 64ste – 82ste – 127ste 233 BE 
09-04-14

PK Tijdrijden

BE 
08-04-14

PK Tijdrijden

BE 
06-04-14

Omloop v/d Glazen Stad (IC)

Peloton Roy Pieters – opgave’s Kenneth D Troyer – Yenthell Huyghe – Jans noah – Kelly Jake – Niels Vaes 175 NL 
06-04-14

Bornem-Hingene (ind)

29ste – 30ste – 33 ste – 49ste 108 BE 
March 2014
23-03-14

Zuidkempense Pijl – Mol (IC)

54ste jake kelly – 88ste Roy Pieters – opgave’s Ken Ilegems – Nick Mertens – Arne Van Roosbroeck – Patrick Van Roosbroeck BE 
21-03-14

Handzame Challenge (IC)

24ste Roy Pieters – 59ste Eloy V Meirvenne- opgave’s Dominick V Guyse – Yenthell Huyghe – Ken Ilegems – Christian Kos BE 
09-03-14

Brussel – Zepperen (IC)

51ste Kelly jake – opgave’s Mario De Koker – Kenneth De Troyer – Ken ilegems – Christian Kos – Niels Vaes BE 
02-03-14

Gent – Staden (IC – BvB)

Patrick V Roosbroeck 80ste – kenneth De Troyer 85ste – opgave’s Jans noah – Lembrechts Nic – V Meirvenne Eloy – V Roosbroeck Arne BE 
February 2014
12-02-14

Ploegvoorstelling (Breendonk)

BE 
January 2014
25-01-14

Ploegtraining

BE 
October 2013
06-10-13

Rumst (ind)

BE 
September 2013
14-09-13

Kampioenschap der beide Vlaanders – Nieuwkerken Waas

BE 
August 2013
29-08-13

Baardegem (ind)

BE 
28-08-13

Memorial D. Jonckheere – Oudenburg

BE 
25-08-13

Puurs-Kalfort (ind)

BE 
June 2013
25-06-13

GP van Geluwe

BE 
18-06-13

Romsee – Stavelot – Romsee

BE 
09-06-13

Aartselaar (ind)

24ste – 29ste – 36ste – 37ste – 44ste – 60ste 92 BE 
08-06-13

Menen – Moorsele

102de en 103 189 BE 
May 2013
31-05-13

Kontich (ind)

BE 
26-05-13

GP De Wilde – Laarne

BE 
20-05-13

Borsbeek (profs)

BE 
01-05-13

1 Mei prijs – Hoboken (UCI 1.2)

BE 
April 2013
27-04-13

PK tijdrijden

BE 
21-04-13

GP Affligem IC 1.12

47ste 198 BE 
21-04-13

Niel 1.12 B

16de – 88ste – 160ste 199 BE 
13-04-13

Duffel (ind)

25ste – 28ste – 80ste 181 BE 
March 2013
17-03-13

Zuidkempense Pijl – Mol

23ste – 54ste – 61ste – 132ste 195 BE 
03-03-13

Brussel-Zepperen

107ste 198 BE 
October 2012
07-10-12

Rumst

BE 
September 2012
08-09-12

Niewkerken-Waas (IC)

BE 
02-09-12

Niel

9de – 17de – 22ste 71 BE 
August 2012
26-08-12

Puurs-Kalfort

niemand aanwezig BE 
19-08-12

Wielsbeke (BK)

2de – 13de BE 
July 2012
08-07-12

De Drie Zustersteden (IC)

17de – 122ste 195 BE 
02-07-12

Schaal Schoeters – Beveren (IC)

20ste-21ste-25ste-34ste-121ste 180 BE 
June 2012
10-06-12

Aartselaar

45ste 58 BE 
01-06-12

Kontich

14-29-46-49 94 BE 
May 2012
28-05-12

Borsbeek (profs)

34ste 124 BE 
12-05-12

Breendonk

5de – 14de – 25ste – 34ste – peleton 155 BE 
01-05-12

Hoboken – 1 Mei Prijs (1.2)

29ste – 59ste – 116de 184 BE 
April 2012
29-04-12

Ekeren

BE 
28-04-12

Heist o/d Berg – Wiekevorst (PK)

19de- 26ste – 57ste 100 BE 
22-04-12

GP Affligem (IC) 194 deeln.

61ste 194 BE 
22-04-12

Niel

BE 
03-04-12

PK Tijdrijden

renner niet aanwezig BE 
March 2012
18-03-12

Mol – Zuidkempense Pijl (IC)

18de-28ste-85ste 195 BE 
07-03-12

Ploegvoorstelling

BE 
July 2011
10-07-11

3 Zustersteden

BE 
June 2011
13-06-11

Borsbeek (profs)

BE 
12-06-11

Aartselaar

BE 
03-06-11

Kontich

BE 
May 2011
01-05-11

Hoboken – 1 Mei prijs (IC)

BE 
01-05-11

PK

BE 
April 2011
30-04-11

PK

BE 
24-04-11

Affligem (IC)

BE 
24-04-11

Ekeren

BE 
17-04-11

Niel

BE 
12-04-11

PK tijdrijden

BE 
06-04-11

Schoten

BE 
March 2011
20-03-11

Mol – Zuidkempense Pijl

BE 
06-03-11

Brussel – Zepperen

BE 
February 2011
27-02-11

Oud-Heverlee

BE